Koncert žáků ZUŠ Hlučín

V úterý 23. 1. jsme vyrazili do hlučínské ZUŠky na koncert. Cestovat takhle v zimě s klubkem dětí veřejnou dopravou není vůbec brnkačka. Pan řidič autobusu se nechal chvíli přemlouvat, aby nás do Hlučína popovezl, no ale, dopadlo to dobře, na koncert jsme dorazili včas.

Kdo hrál? Žáci umělecké školy se svými pedagogy. Vše moderovala (a koncert organizovala) paní učitelka Veronika Stoklasová za pomoci žáků literárně-dramatického oboru.

Skvělé bylo, že jsme „naživo“ viděli a slyšeli mnoho nástrojů – některé z nich ani neznáme, jako například trombón, lesní roh, violoncello.

Žáci hráli skladby hlavně o zvířátkách a veselé kusy, takže hodinka s hudbou uběhla jako voda a vydali jsme se zpět na autobusové nádraží.

Do Darkoviček jsme cestovali ještě s dětmi ze školy a pan řidič byl moc hodný, všechny nás nabral, všichni jsme se do vozu vešli J.

Za koncert jsme poděkovali a slíbili, že někdy na jaře zase ZUŠku navštívíme. Proč až na jaře? No přece proto, abychom mohli cestovat po svých, pěkně pěšky.

• 03.06.2019

Seznam přijatých dětí k docházce do MŠ ve školním roce 2019/20 podle registračního čísla.

• 13.05.2019
    Besídka "Sluníček" se uskuteční v pondělí 13. 5. od 16 hodin v 1, třídě. Srdečně jsou zváni rodiče a prarodiče dětí.
  • 10.05.2019
    Divadlo Beruška
    V pátek 10. 5. od 8.45 k nám zavítá divadlo Beruška s vystoupením "Terezka a její dobrodružství". Divadlo je hrazeno z Klubu rodičů.
  • 09.05.2019
    Besídka ke Dni matek v srdíčkové třídě se uskuteční ve čtvrtek 9. 5. od 16 hodin ve 2. třídě MŠ.
  • 25.01.2019
    Hravá angličtina s paní Hopkins
    Další setkání s angličtinou paní Jany Hopkins se uskuteční v pátek 25. ledna 2019 ve 2. třídě MŠ od 9.30.
  • 11.01.2019
    Maškarní ples MŠ se uskuteční v pátek 11. ledna 2019 od 16:30 hodin v sále KD Darkovičky.