Hýbni tělem - raz, dva, tři

Ve čtvrtek jsme vyrazili do tělocvičny. Uskutečnil se zde další projektový tělovýchovný den s názvem „Hýbni tělem – raz, dva, tři“.

Hýbali jsme se příkladně, se všemi náležitostmi: rozehřáli se klusem, pochodem; protáhli celé tělo cvičením a pak jsme se rozdělili do skupin a cvičili na stanovištích. Na každém stanovišti se dělalo něco jiného – klouzali jsme se po lavičce, zavěšené na žebřinách, skákali na trampolíně, chodili po lavičce, skákali v kruzích, překonávali vysokou překážku, procvičovali kotoul vpřed, házeli míčky na cíl a řádili na overballech.

Strávili jsme v tělocvičně hodinu a půl a příjemně unaveni se vrátili do školky právě tak včas k obědu.

Věřte-nevěřte, ale je to tak, po vydatném cvičení dnes všechny děti po obědě spaly, jak Šípkové Růženky.